05.12.05. Daugavpils teātris. Pirmizrāde. Ivars Brakovskis “Ziemassvētku stāsts”.
Izrādes režisors – Ivars Brakovskis.
Izrāde bez pārtraukuma.
Lielie un mazie skatītāji tiek aicināti uz latviešu trupas sagatavoto pasaku “Ziemassvētku stāsts”.
Mazie meža iemītnieki zina, ka drīz būs klāt Ziemassvētki, kad atkal tiks pušķota eglīte un ar nepacietību gaidīts Ziemassvētku vecītis. Taču šajā reizē viss nenorisināsies tā, kā katru gadu. Vilcēna Robija un Lapsēna Ņuka dēļ visi var palikt bez dāvanām. Vai abi draiskuļi izlabos savu kļūmi, vai spēs palīdzēt Ziemassvētku vecītim? Atbildes uz šiem jautājumiem Jūs uzzināsiet, noskatoties šo Ziemassvētku izrādi visai ģimenei.
Jautrajā un dzīvespriecīgajā iestudējumā piedalās Vilcēns Robis (Māris Korsiets), Lapsēns Ņuks (Egils Viļumovs), Āpsenīte Vilibalta (Jūlija Ļaha), Lācis Krišs (Ritvars Gailums) un ,protams, arī pats Ziemassvētku vecītis (Viesturs Rencis).
Krāšņos tērpus un dekorācijas veidoja Ineta Auzāne, skanīgās dziesmas rakstīja Valdis Zilveris.

Pirmizrāde 2005. gada 16. decembrī plkst. 10.00 un plkst. 12.30.
Biļešu cena pieaugušajiem – 1.20, bērniem 0.80
Kases telefona numurs – 5426520Inga Lauska, Daugavpils teātra literārās daļas vadītāja.
Mob.tel. 6789618
e-mail inga34@inbox.lv

Автор: Daugavpils

Автор: Garinan
Добавлено: 10.02.2016 17:40
0

Ludziņas sižets uz baznīcu atnāk ģimene, vecāki, bērns un vecmamma tādā ne visai labā omā, un saka tas būs brīnums, ja mēs atradīsim, kur apsēsties, tas būs brīnums ja būs mašīnu, kur noklit. Bet meita jautā vai tad tie ir tie brīnumi vai nav īstu brīnumu?Tālāk ar ēnu teātra palīdzību, ar teicēju tiek attēloti sižeti no Jēzus dzimšanas stāsta. Teicējs atgādina, ka Bētlemē nekur nebija vietas Jēzum. Vai mēs ļaujam Jēzum mājot pie mums vai dzenam prom no mūsu sirds? te viss jau pilns, Tev nav vietas. Jēzus vēlas mājot mūsu sirdīs un mazā meitenīte izrādes beigās lūdz Jēzu, lai viņš atnāk un iemājo viņas sirdī, pie viņas vecākiem, vecammas, viņas mājās. Un kad mēs lūdzam un ļaujam, lai Jēzus pie mums mājo, tad mēs maināmies un tas ir īsts brīnums! http://bryhzcbb.com [url=http://cwyjdjxee.com]cwyjdjxee[/url] [link=http://zkfmnk.com]zkfmnk[/link]

Автор: Johnetta
Добавлено: 03.02.2016 16:51
0

Well done artcile that. I'll make sure to use it wisely.

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha